Slaven Belupo se od početka utakmice branio i čekao svoju priliku iz kontre. Hajduk je pokazao više inicijative i to su okrunili prekrasnim golom Mikanovića u 72. minuti za konačnih 1:0 i nova tri boda

HAJDUK: Lučić; Mikanović, Ferro, Vušković, Melnjak; Grgić, Krovinović; Pukštas, Benrahou, Mlakar; Livaja

SLAVEN BELUPO: Čović - Soldo, Božić, Tepšić - Talys, Mudražija, Hlevnjak, Marina, Martinaga - Crnac, Manaj

• +45
SuperSport HNL: Hajduk - Slaven Belupo, 18.3.2023. Izvor: Cropix / Autor: Bozo Vukicevic
Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90’

Kraj utakmice

• 85’

Anello je zamijenio Benrahoua

• 72’

GOOOOOLL!! Hajduk je poveo na Poljudu! Mikanović je naletio na odbijenu loptu i majstorski je zabio s ruba šesnaesterca za 1:0

• 70’

U igru je ušao Nikola Kalinić umjesto Mlakara

• 68’

Ovo je mogao biti pogodak! Benrahou je prekrasno odigrao Livaju koji se sjurio prema golu, ali Čović je odlično reagirao

• 64’

Grgić je napravio prekršaj i dobio je žuti karton

• 63’

Jambor je zaradio žuti karton

• 61’

Opet je pao ritam igre i za sada nema previše uzbuđenja

• 50’

Još jedna prilika za Hajduk! Livaja je pucao s ruba šesnaesterca i lopta je otišla pored gola