Hajduk je u 24. minuti ostao s igračem manje kada je Mikanović zaradio drugi žuti odnosno crveni karton. Lokomotiva je to odmah minutu kasnije kaznila golom Mudražije. U nastavku je prvo Livaja promašio penal u 55. minuti i onda je Mudražija u 61.minuti zabio svoj drugi pogodak za 2:0. Livaja je u sudačkoj nadoknadi prekrasno poentirao, ali bilo je prekrasno i rezultat je ostao 2:1

HAJDUK: Lučić - Mikanović, Šarlija, Elez, Diallo - Sigur, Krovinović - Benrahou, Pukštas, Sahiti - Livaja

LOKOMOTIVA: Čavlina - Bartolec, Mersinaj, Kalaica, Leovac - Smakaj, Marić - Šotiček, Mudražija, Goričan - Čop

27. kolo SuperSport HNL-a, Hajduk - Lokomotiva 1:2 (Livaja, 96') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
27. kolo SuperSport HNL-a, Hajduk - Lokomotiva 0:2 (Mudražija, 60') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
27. kolo SuperSport HNL-a, Hajduk - Lokomotiva 0:1 (Promašen penal Livaje, 55') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
27. kolo SuperSport HNL-a, Hajduk - Lokomotiva 0:0 (Dva žuta kartona Mikanovića) Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
27. kolo SuperSport HNL-a, Hajduk - Lokomotiva 0:0 (Prečka Mersinaja, 15') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +19
27. kolo SuperSport HNL-a, Hajduk - Lokomotiva Izvor: Pixsell / Autor: Ivo Cagalj/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOOOOOOL!! Hajduk je smanjio prednost! Livaja je zabio škaricama za 2:1

• 90’

Igrat će se još 5 minuta sudačke nadoknade

• 77’

Karoglan radi novu promjenu, Kalinić je ušao umjesto Šarlije

• 75’

Dominik Prpić i Leon Dajaku su ušli umjesto Eleza i Benrahoua

• 72’

Dobra prilika za Hajduk! Livaja pucao s ruba peterca, ali Čavlina je još jednom odlično reagirao

• 60’

GOOOOOL!! Lokomotiva je povećala prednost protiv Hajduka! Mudražije se sjurio u šesnaesterac i iz teške pozicije je majstorski zabio za 2:0

• 55’

Ništa od gola! Čavlina je obranio jedanaesterac Livaji!

• 54’

Jedanaesterac za Hajduk! Marić je igrao rukom i sudac je pokazao na najstrožu kaznu