Hajduk je od početka furiozno krenuo, stvorili su mnogo prilika i drugom poluvremenu su dobru igru okrunili golovima Benrahou (53'), Livaje (82') i Ćubelića (90') za uvjerljivu pobjedu nad Lokomotivom

LOKOMOTIVA: Čavlina - Cipetić, Kalaica, Bubanja, Milićević - Smakaj, Marić - Stojković, Kačavenda, Vasilj - Tuci

HAJDUK: Lučić - Sigur, Awaziem, Borevković, Melnjak - Krovinović, Pukštas - Sahiti, Benrahou, Mlakar - Livaja

33. kolo SuperSport HNL-a, Lokomotiva - Hajduk 0:3 (Čubelić, 90') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
33. kolo SuperSport HNL-a, Lokomotiva - Hajduk 0:2 (Livaja, 83') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
33. kolo SuperSport HNL-a, Lokomotiva - Hajduk 0:1 (Benrahou, 53') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
33. kolo SuperSport HNL-a, Lokomotiva - Hajduk 0:0 (Stativa i prečka Hajduka, 33') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +19
Lokomotiva - Hajduk, SuperSport HNL, 7.5.2023. Izvor: Cropix / Autor: Ronald Gorsic
  • 90’

Nakon provjere VAR-a gol je priznat, Hajduk vodi 3:0!

• 89’

GOOOOOOL!! Hajduk je zabio i treći gol! Nakon predivne akcije Livaja je odigrao povratnu loptu do mladog Ćubelića koji je zabio za 3:0!

• 82’

GOOOOOL!! Hajduk je riješio pitanje pobjednika! Melnjak je ubačajem našao Livaju u petercu, koji je imao lagan posao pred golom i zabio je za 2:0

• 78’

Nova šansa za Hajduk! Krovinović je ukrao loptu, proigrao je Benrahoua koji je ubacio loptu do Brajkovića, ali glavom je pucao pored gola

• 72’

Promjena kod Hajduka. Brajković ulazi umjesto Sahitija

• 68’

Lokomotiva je malo proigrala nakon primljenog gola, ali Hajduk se organizirano brani

• 59’

Kulenović mijenja Vasilja

• 53’

GOOOOOL!! Hajduk je poveo protiv Lokomotive! Čavlina je napravio ogromnu pogrešku i Benrahou je hladnokrvno pospremio loptu u mrežu za 1:0

• 52’

Novi pokušaj Hajduka! Raspoloženi Sahiti je pucao s ruba šesnaesterca i lopta je otišla malo preko gola