Danas u 18 sati Hajduk je gostovao na Malti u prvom kolu kvalifikacija za skupine ovosezonske Europske lige. Protivnik je bio Gzira United, treća momčad malteške lige. 'Bili' su bili bolja momčad i osigurali prednost uoči uzvrata...

Gzira United: Haber - Conti, Arthur Henrique, Soares, De Assis Estacio - Barbosa, Muscat, Scerri - Corbolan, Adeyemo, Kone

Hajduk: Duka - Bradarić, Svatok, Ismajli, Jurić - Hamza, Nejašmić, Jradi - Gyurcso, Jairo, Delić

• 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOL! Dolček u šestoj minuti nadoknade. Hamza je našao Dolčeka, koji iz kosa šalje loptu u suprotni kut

• 90’

Igrat će se barem šest minuta nadoknade

• 90’

Udarac Delića, preko gola

• 89’

Novi jak pritisak Hajduka pri kraju utakmice

• 82’

Prilika za Gziru. Jurić je napucao Konea, koji se probio za loptom. Jurić je u zadnjem trenutku stigao blokirati njegov udarac.

• 75’

Promjena u Hajduku. Ulazi Stefan Simić, izlazi Svatok

• 74’

Trese se Hajdukova mreža, no Barbosa je pri tome bio u zaleđu

• 69’

Kombinacija Tahiraj, Hamza, Dolček, koji je iz kosa uputui iznimno oštru loptu u sredinu, no nije išla u okvir gola, a Tahiraj je nije stigao skrenuti u njega