Grozan poraz hrvatskih rukometaša protiv Katara!

07.08.2016 u 15:59

• +5

Rukomet, OI: Hrvatska - Katar

Izvor: Reuters / Autor: REUTERS/Marko Djurica

U prvoj utakmici olimpijskog rukometnog turnira Hrvatska je doživjela težak poraz od Katara rezultatom 23:30, te tako u jakoj skupini A dovela u pitanje čak i plasman u četvrtfinale...

Olimpijske igre, rukomet, skupina A

Hrvatska – Katar 23:30

Tijek utakmice

Kraj - 23:30 - težak i bolan poraz naših, Katar zasluženo slavi
23:30 - Štrlek zabija, Marković cepelinom odgovara minutu prije kraja!
22:29 - Stepančić zabija, dvije i pol minute prije kraja
21:28 - tri gola u nizu naših malo su uljepšali dojam, ali utakmica je izgubljena
18:28 - opet smo primili na prazan gol!
18:27 - Marković zabija svoj osmi gol iz sedmerca i sve je riješeno osam minuta prije kraja
18:25 - Čupić nas drži na -7, ali vrijeme ide
17:24 - Karačić odgovara Markoviću, još je 11 minuta do kraja
16:23 - Kozina zabija s crte
15:22-  Štrlek vraća nadu s krila
14:22 - gotovo je sa serijom Hrvatske, s dva gola Katar odlazi na +8
14:20 - Štrlek zabija s krila, mogu li se naši vratiti? Dvadeset minuta do kraja...
13:20 - Marković prekida našu seriju, Horvat odmah odgovara
12:19 - Duvnjak sada zabija u prazan gol, naši se lagano bude
10:19 - dva gola naših, ali Roane odgovara
8:18 - sada Katar zabija i na prazan gol...katastrofa
8:17 - još jednom Marković, ovo već izgleda stvarno ružno
8:16 - zabija Marković iz sedmerca na otvaranju drugog dijela
Poluvrijeme - 8:15 - zabio je i Mallash u zadnjim sekundama...očajna Hrvatska i fantastični Katar u prvih 30 minuta
8:14 - Šarić brani još jedan sedmerac, Bagarić i Memišević zabijaju za Katar
8:12 - Štrlek zabija s krila, ali Marković odgovara iz sedmerca
7:11 - Čupić promašuje sedmerac, ali zabija odbijenu loptu, no Marković brzo odgovara
0:0 - dvoboj u Riju je počeo

Jedna od omiljenih hrvatskih izabranih vrsta ove nedjelje započinje svoj nastup u Riju. Hrvatska rukometna reprezentacija nakon bronce na EP-u u Poljskoj te impresivne igre u dodatnim kvalifikacijama za OI kreće ove nedjelje u pohod na četvrtu olimpijsku medalju u svojoj povijesti.

Prvi protivnik našima neće biti lagan, jer se radi o viceprvaku s prethodnog SP-a, reprezentaciji Katara. Riječ je o ekipi koja je 'kupovanjem' reprezentativaca dobila potrebnu kvalitetu i svakome će predstavljati problem na ovom turniru.

Hrvatska i Katar nalaze se u jakoj grupi A, zajedno s Francuskom, Danskom, Tunisom i Argentinom.