ht prva liga - 10. kolo

Gorica nastavlja sa rušenjem 'velikih', Rijeci nisu pomogla ni dva penala

06.10.2018 u 16:56

U drugoj utakmici 10. kola HT Prve lige, Gorica je dočekala Rijeku i nakon 0:1 stigla do preokreta odnosno pobjede 2:1

Igrači Gorice nakon Hajduka i Osijeka, došli su i do 'skalpa' još jednog od klubova velike 'četvroke' hrvatskog nogometa.

Ovog su puta na svom terenu svladali Rijeku, koja pak upisuje i šestu utakmicu bez pobjede.

• +10
Hrvatski telekom Prva liga, 10. kolo, HNK Gorica - HNK Rijeka Izvor: Pixsell / Autor: Goran Stanzl/PIXSELL

Iako je po Kekovu močad krajem prvog poluvremena sve izgledalo bajno. Jer Gorici je poništen pogodak zbog zaleđa, a u samoj završnici prvog dijela, Jakov Puljić realizirao je udarac s bijele točke.

Izvor: Društvene mreže / Autor: Vimeo

U nastavku smo vidjeli još angažiraniju Goricu, koja je preko Poljaka Zwolinskog uspjela stići do izjednačenja.

Bio je to sedmi prvenstveni pogodak napadača Gorice.

U 80. minuti Atiemwen pak pogodio je za vodstvo Gorice.

No, uzbuđenja nisu prestala jer nakon starta Špičića na Čolaka, sudac Jović pokazao je na 'bijelu točku'. No, ovog puta vratar Kahlina bio je uspješniji od Puljića i ostalo je 2:1 za Goricu.

Izvor: Društvene mreže