Dobili što su htjeli

Goran Tomić prokomentirao šokantan pogodak PAOK-a u zadnjim sekundama utakmice pa poslao jasnu poruku svim navijačima Rijeke

19.08.2021 u 22:40

Trener Rijeke Goran Tomić se osvrnuo na šokantnu utakmicu u Solunu u kojoj je Rijeka ipak izvukla pozitivan rezultat što je i bio cilj

Rijeka se hrabro borila protiv PAOK-a u Solunu. Poveli su Riječani u 33. minuti sjajnim golom Ivana Lepinjice koji možete pogledati OVDJE, no onda su u zanjim sekundama primili gol za 1:1. Trener ekipe s Rujevice Goran Tomić žali za pobjedom, ali nije nezadovoljan.

• +15
PAOK - Rijeka, play-off Konferencijske lige, 1. utakmica Izvor: Pixsell / Autor: Motionteam/PIXSELL

'Tako malo nas je dijelilo do stvarno velike pobjede. Gol u 94. minuti... No, mogu samo čestitati igračima na ogromnom trudu koji su uložili. Maksimalno su se potrošili. U prvom dijelu su odigrali stvarno dobru utakmicu', rekao je Tomić nakon utakmice pa dodao:

'U nastavku su nas previše pritiskali. Nismo uspjeli izaći iz niskog bloka u koji su nas stisnuli. Nakon toliko kornera koje su imali, jedan je ušao i to doslovno u zadnjoj sekundi. Ipak, to ne umanjuje zalužene čestitke mojim igračima. I s tim primljenim golom su ih zaslužili. Imamo što smo htjeli, a to je aktivan rezultat. Uz našu publiku se iskreno nadam da ćemo napraviti čudo. Danas su svi vidjeli ono što smo rekli odmah, a to je da je PAOK odlična ekipa s fantastičnim i prekaljenim pojedincima. Ljudi jedu loptu.'

Za tjedan dana na Rujevici Rijeka ima priliku popraviti sve i proći u Konferencijsku ligu.

'Druga utakmica se igra u našoj Rijeci, na našem stadionu. Moramo biti na 100 posto da prođemo protivnika kao što je PAOK, ali čvrsto vjerujem u ovu ekipu, u ovu riječku generaciju i energiju koju će napraviti puna Rujevica. Pozivam navijače, dođite i navijajte, idemo zajedno izboriti plasman u skupinu i zajedno slaviti!', poručio je Tomić.