tragičar utakmice

Golman Vatrenih se oglasio nakon katastrofalne večeri u kojoj je primio čak četiri gola

05.11.2025 u 07:16

Bionic
Reading

U 4. kolu Lige prvaka Tottenham je pred svojim navijačima u Londonu pobijedio danski Kopenhagen 4:0, a golman hrvatske reprezentacije Dominik Kotarski bio je najlošiji pojedinac u redovima poražene momčadi

Dominik Kotarski imao je izuzetno tešku večer u Londonu gdje je njegov Kopenhagen doživio težak poraz od Tottenhama 4:0. Hrvatski reprezentativni golman bio je tragičar susreta, jer su prva dva gola domaće momčadi pala nakon njegovih katastrofalnih pogrešaka.

Prvo je u 19. minuti Kotarski istrčao izvan kaznenog prostora pokušavajući presjeći napad Tottenhama, ali je Brennan Johnson to iskoristio, elegantno ga zaobišao i poslao loptu u prazan gol.

Tottenham - Copenhagen 4:0, Liga prvaka 04.11.2025. Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Arenasport/Youtube

Nova pogreška Kotarskog stigla je na početku drugog poluvremena, u 51. minuti, kad je Kotarski ponovno napustio svoj prostor i oklijevao pri ispucavanju lopte. Randal Kolo Muani uspio mu je uzeti loptu i proigrao Wilsona Odoberta koji je bez poteškoća povisio na 2:0.

Tottenham je nakon toga igrao i s igračem manje jer je u 55. minuti Brennan Johnson dobio crveni karton, ali Kotarski je primio još dva gola te je bio najlošiji u momčadi Kopenhagena.

Nakon susreta se oglasio razočarani Dominik Kotarski.

'Pokušao sam dati sve od sebe. Teško mi je objasniti što se dogodilo...', rekao je utučeni golman Vatrenih pa zaključio:

'Želio sam najbolje za momčad, ali sam to možda prejako želio...'

Tablice omogućuje Sofascore