• L.K.
  • Zadnja izmjena 16.11.2022 14:53
  • Objavljeno 16.11.2022 u 13:31
Hrvatska je odigrala slabo prvo poluvrijeme. Tvrda utakmica, Saudijska Arabija je opasnija momčad i stvorili su par prilika koje nisu uspjeli realizirati. U nastavku Vatreni su pokazali malo više i to su kapitalizirali prekrasnim golom Kramarića u 82. minuti za konačnih 1:0

SAUDIJSKA ARABIJA: Al-Owais – Al-Tambakti, Al-Amri, Al-Bulaihi, Al-Shahrani - Kanno, Al-Malki - Al-Buraikan, Al-Faraj, Al-Dawsari - Al-Shehri

HRVATSKA: Livaković - Stanišić, Lovren, Erlić, Barišić - Majer, Brozović, Sučić - Vlašić, Petković, Pašalić

• +23
Saudijska Arabija - Hrvatska, prijateljska utakmica Izvor: Cropix / Autor: Tom Dubravec
  • +4
Navijači na utakmici Saudijska Arabija - Hrvatska Izvor: Cropix / Autor: Tom Dubravec
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 4 minute sudačke nadoknade

• 87’

Perišić je zabio pogodak, ali sudac je označio zaleđe

• 82’

GOOOOL!! Hrvatska je povela pred kraj utakmice! Kramarić je zabio za 1:0

• 74’

Kramarić je zabio gol, ali sudac je označio zaleđe

• 72’

Nakon puno grešaka, Kann je pucao iz dobre pozicije i stativa je spasila Hrvatsku!

• 65’

Izlaze Pašalić i Brozović, a ušli su Perišić i Modrić

• 63’

Najbolja prilka na utakmici! Nakon dobre akcije, Al Dawsari je sam izašao pred Livaković i pucao je malo preko gola