Prava drama se večeras odigrala na Old Traffordu! Nakon odličnog prvog poluvremena Atalante nakon kojeg su vodili 2:0 i gola Pašalića, činilo se da navijače Uniteda čeka teška večer. No drugo poluvrijeme i gol Ronalda pred kraj utakmice je upotpunio totalni preokret Crvenih vragova, s kojim su uzeli bitna tri boda i bitnu pobjedu za nastavak sezone

MANCHESTER UNITED: De Gea; Wan-Bissaka, Lindelof, Maguire, Shaw; Fred, McTominay; Greenwood, Bruno Fernandes, Rashford; Ronaldo

ATALANTA: De Roon, Demiral, Palomino; Zappacosta, Freuler, Koopmeiners, Maehle; Pašalić; Iličić, Muriel

• +25
Manchester United - Atalanta Bergamo, nogomet, Liga prvaka, 20.10.2021. Izvor: EPA / Autor: Peter Powell
  • Barcelona - Dyn. Kiev 1:0 (Pique G. 36')
  • RB Salzburg - Wolfsburg 3:1 (Adeyemi 3' , Nmecha 15' , Okafor 65' , 77')
  • Benfica - Bayern 0:4 (Sane 70' , 85' , Everton AG 80' , Lewandowski 82')
  • Chelsea - Malmo 4:0 (Christensen A. 9' , Jorginho 11m 21' , 57' , Havertz 48')
  • Lille - Sevilla 0:0
  • Young Boys - Villarreal 1:4 (Pino Y. 6' , Moreno G. 16' , 89' , Elia 78' , Chukwueze 90')
  • Zenit - Juventus 0:1 (Kulusevski 87')
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Cavani je dobio žuti karton

• 90’

Četiri minute sudačke nadoknade će se još igrati na Old Traffordu

• 88’

United radi još jednu zamjenu, Matić ulazi umjesto Freda

• 82’

GOOOOOOOOOL!! Shaw je odlično ubacio loptu a Ronaldo je još bolje skočio i zabio glavom za potpuni preokret Uniteda!

• 80’

Još jedna odlična šansa za United! Fernandes je pucao iz vrhunske pozicije u šesnaestercu no Musso fantastično reagira i brani udarac

• 75’

GOOOOOOOOL!!! Maquiru se odbila lopta u šesnaestercu i zabio je za veliki povratak Uniteda

• 73’

Još jedna zamjena kod Uniteda, Sancho je ušao umjesto Greenwooda

• 72’

Kakva je ovo bila prilika za Atalantu! Prvo je Zapata izašao pred golmana i probao zabiti no De Gea je odlično obranio, i nakon toga na odbijenu loptu se zaletio Malinovsky i pucao s ruba šesnaesterca no De Gea je i to još jednom fantastično obranio i ostavio svoju momča u utakmici!

• 68’

Dupla zamjena i kod gostiju, Miranchuk i Malinovsky su ušli umjesto Pašalića i Iiličića