Minimalna pobjeda nad Istrom

[FOTO/VIDEO] Dinamov trener Zoran Mamić otkrio koliko je teška ozlijeda Joška Gvardiola i najavio derbi s Osijekom

07.02.2021 u 21:14

Zorna Mamić se osvrnuo na pobjedu nad Istrom i najavio derbi s Osijekom

Dinamo je u 20. kolu HT Prve lige s minimalnih 0:1 golom Atiemwena na gostovanju u Puli kod Istre 1961 osvojio nova tri boda i tako ostao na vrhu prvenstvene ljestvice s 45 bodova koliko ima i drugoplasirani Osijek. Nakon utakmice svoje je viđenje ponudio Zoran Mamić.

'Čestitke momčadi. Zasluženo smo pobijedili. Igrali smo dobro, ali nismo bili efikasni kako smo trebali biti s obzirom na stanje na terenu. Nismo Istri puno toga dopustili, svega jedan udarac u prvom poluvremenu. Teško ih je bilo probiti, posebno uz ovu kišu i vjetar na ne baš laganom terenu. Pokazali smo zajedništvo i pobijedili. Ovo je druga utakmica zaredom bez primljenog gola. Momčad lovi one obrise koje je imala na početku prvenstva', rekao je Mamić.

U idućem kolu, za šest dana, Dinamo igra s Osijekom, a Mamić je otkrio i što se dogodilo s Joškom Gvardiolom koji je zamijenjen već u 22. minuti.

'Šesti dan je utakmica i veselimo se da imamo normalan tjedan. Možemo se regenerirati, ali i poraditi na taktičkoj bazi za tu utakmicu. Što se tiče Gvardiola, u pitanju je nešto s mišićem, ali mislim da bi trebao biti u redu', rekao je trener Dinama.