ENGLESKA LIGA

[FOTO] Noćna mora za Newcastle se nastavila, 'Svrake' ni nakon 14 utakmica ne znaju za pobjedu u Premiershipu

30.11.2021 u 23:16

Nogometaši Newcastlea su odigrali i četrnaestu utakmicu u Premier ligi, ali i dalje nisu upisali pobjedu. Trenutačno su na sedam remija i sedam poraza

Ovog utorka, u derbiju začelja i susretu 14. kola, Newcastle je na domaćem terenu odigrao 1:1 protiv Norwicha. Newcastle može čak biti i zadovoljan tim bodom jer je već od 9. minute imao igrača manje na travnjaku (Clark).

Unatoč desetorici na terenu Newcastle je poveo u 61. minuti kada je Wilson realizirao jedanaesterac, no tri boda do kraja susreta domaćin nije sačuvao. U 79. minuti je finski napadač Pukki sjajno reagirao i volej udarcem postavio konačnih 1:1.

Druga utakmica ovog utorka odlučena je u sudačkoj nadoknadi. Leeds je na svom stadionu pobijedio Crystal Palace 1:0, a jedini je pogodak postignut u 93. minuti. Tada je Raphinha bio miran i precizan s bijele točke za tri boda Leedsa koji je time ostvario tek treću pobjedu u sezoni.

Ovom pobjedom Leeds je skočio na 15. mjesto ljestvice, dok je Palace ostao jedanaesti.

• +2
Newcastle United - Norwich City Izvor: Profimedia / Autor: Richard Lee / Shutterstock Editorial / Profimedia