la liga

[FOTO] Neočekivani kiks madridskog Atletica; vodeća momčad lige ostala bez pobjede u zadnjim sekundama utakmice

08.02.2021 u 23:07

Celta Vigo je uspjela zaustaviti niz od osam uzastopnih pobjeda Atletico Madrida i oteti bod odigravši 2:2 (1:1) gostujući kod vodeće momčadi španjolske La Lige na Wanda Metropolitanu.

Santi Mina je u 13. minuti postigao vodeći pogodak za Celtu. Luis Suarez je donio preokret za domaću momčad. Prvo je u 45. minuti postigao izjednačujući pogodak, a u 50. minuti je najbolji strijelac lige postigao i svoj 16. ovosezonski pogodak za vodstvo Atletica.

Sve do 89. minute momčad Diega Simeonea imala je tri boda u rukama, kad je Argentinac Facundo Ferreyra u svom debiju za momčad iz Viga postigao gol za konačnih 2:2, čime je Celta postala tek druga momčad koja je ove sezone odnijela bod s Wande Metropolitano.

Zanimljivo je da su vratari na ovoj utakmici ostali bez obrana, jer su sva četiri udarca unutar okvira gola završila i u mreži.