SVAKA ČAST

[FOTO] Nakon senzacionalne pobjede i izbacivanja velikana oglasio se hrvatski trener: Prekrasna večer za sve!

12.01.2023 u 10:20

Nogometaši Torina, izborili su plasman u četvrtfinale talijanskog Kupa nakon što su na San Siru nakon produžetaka pobijedili Milan sa 1:0, a nakon prolaska oglasio se hrvatski trener Ivan Jurić

Pogodak odluke zabio je Michel Adopo u 114. minuti u trenucima dok su gosti imali igrača manje. Naime, u 70. minuti je Koffi Djidji isključen zbog drugog žutog kartona.

'Svi smo presretni, ovo je bila prekrasna večer za predsjednika, navijače, za sve. Bili smo ravnopravni Milanu kad smo igrali 11 na 11, a nakon što smo ostali s desetoricom bili smo i dalje organizirani i koncentrirani', rekao je Ivan Jurić te se osvrnuo na crveni karton:

'Sve do crvenog kartona kreirali smo prilike, smatram da smo odigrali sjajno. U tom trenutku pomislio sam da je Djidji dirao loptu, kad pogledam opet, i dalje to mislim.'

Nešto o jedinom golu na utakmici, postigao ga je 22-godišnji Michel Adopo na asistenciju vršnjaka Briana Bayeyea.

'Gol su kreirala dva dečka koji su bili na posudbama u Serie C, zato je ovo za njih sjajna priča.

Inače, za Torino je Nikola Vlašić igrao do 80. minute, dok Ante Rebić nije nastupio za domaćine zbog ozljede.