engleska liga

[FOTO] Mohamed Salah s dva je gola zapečatio sudbinu Tottenhama i Liverpoolu osigurao važnu pobjedu u gostima

06.11.2022 u 20:28

Nogometaši Liverpoola savladali su u gostima ekipu Tottenhama 2:1 u derbiju 14. kola engleske Premier lige

Mohamed Salah doveo je goste u vodstvo u 11. minuti, a egipatski napadač postigao je svoj drugi gol na utakmici u 40. minuti, nakon velike greške igrača Tottenhama Erica Dyera.

Rezultat je u 70. minuti smanjio Harry Kane nakon asistencije Šveđanina Dejana Kuluševskog.

Hrvatski reprezentativac u redovima Tottenhama Ivan Perišić je odigrao cijeli susret za 'spurse'.

• +14
Tottenham - Liverpool, engleska liga, 6.11.2022. Izvor: Profimedia / Autor: Shaun Brooks / Actionplus / Profimedia

Tottenham zauzima četvrto mjesto Premier lige s 26 bodova, osam manje od lidera Arsenala, dok je Liverpool prekinuo niz od dva uzastopna poraza i sada je na osmom mjestu s 19 bodova.