GOLIJADA

[FOTO] Manchester City nastavlja puhati za vrat Arsenalu, a Erling Haaland ispisuje povijest

25.02.2023 u 21:02

Nogometaši Manchester Cityja s uvjerljivih su 4:1 slavili na gostovanju kod Bournemoutha u utakmici 25. kola engleske Premier lige

Argentinski napadač Julian Alvarez je u 15. minuti doveo u vodstvo momčad Pepa Guardiole. U 29. minuti je mrežu zatresao i Erling Haaland, dok je u 45. minuti na 3:0 povisio Phil Foden.

U 51. minuti je Chris Mepham poslao loptu u svoju mrežu za vodstvo gostiju 4:0, da bi u 83. minuti Jefferson Lerma postigao utješni pogodak za konačnih 1:4.

Inače, Haalandu je to već 27. prvenstveni gol za City, najviše što je igrač tog kluba postigao u engleskom prvenstvu još otkako je Francis Lee zabio 33 gola u sezoni 1971./72. u cijelom natjecanju.