ENGLESKA LIGA

[FOTO] Liverpool slomio Leicester i smanjio zaostatak za Cityjem; do tri boda došao i Arsenal

10.02.2022 u 22:56

U preostale dvije utakmice 24. kola engleske Premier lige Liverpool je kao domaćin svladao Leicester sa 2:0, a Arsenal je slavio sa 1:0 na gostovanju kod Wolverhamptona

Portugalac Diogo Jota zaslužan je što se Liverpool približio vodećem Manchester Cityju na devet bodova zaostatka uz utakmicu manje. Svojim 16. i 17. pogotkom u ovoj sezoni Premierlige donio je pobjedu svojoj momčadi, a Leicesterova vratara Kaspera Schmeichela svladao je u 34. i 86. minuti.

Arsenal je do pobjedničkog pogotka stigao u 25. minuti gostovanja kod Wolverhamptona, a strijelac je bio Gabriel. Arsenal se bodovno (39) izjednačio s Manchester Unitedom i sada je na petoj poziciji, a ima i utakmicu manje od 'Crvenih vragova'.

'Wolvesi' su od 69. minute igrali s igračem više, nakon što je isključen Martinelli, ali nisu izbjegli osmi prvenstveni poraz.