serie a

[FOTO] Juventus slavio u gradskom derbiju; Torino je dva puta vodio, a na kraju uvjerljivo izgubio

28.02.2023 u 23:18

U gradskom derbiju 24. kola Talijanske lige Juventus je bio bolji od Torina našega Ivana Jurića 4:2

Navijači Juventusa su se veselili ne samo pobjedi protiv Torina, već i povratku francuskog veznjaka Paula Pogbe na travnjak nakon 315 dana stanke.

Prvo je poluvrijeme bilo dostojno gradskog derbija, pala su čak četiri gola. Torino je dva puta vodio, već u drugoj minuti utakmice 'bikovi' su golom Karamoha šokirali 'staru damu', no Juan Cuadrado je izjednačio već u 16. minuti. Sanabria je u 43. minuti vratio prednost na stranu Torina, no u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena Danilo je zabio za 2:2.

'Stara dama' je u drugom dijelu uspjela slomiti otpor Torina, Juve je do pobjede došao golovima Bremera i Adriena Rabiota u 71. i 81. minuti.

• +13
Juventus - Torino, Serie A, 28.2.2023. Izvor: Profimedia / Autor: Fabio Ferrari / LaPresse / Profimedia

Nikola Vlašić je na listi ozlijeđenih kod Torina, a u Juventusu su šampanjac otvorili u 69. minuti kad je u igru ušao Paul Pogba i upisao svoj povratnički debi u službenoj utakmici! Posljednju je odigrao još 23. srpnja 2022. godine, bila je to prijateljska s Guadalajarom...