TALIJANSKO PRVENSTVO

[FOTO] Juventus i Napoli, oslabljeni brojnim izostancima, remizirali u Torinu; gosti poveli, ali nisu izdržali

06.01.2022 u 23:10

U dvoboju 20. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus i Napoli su u Torinu odigrali bez pobjednika 1:1

Napoli je poveo u 23. minuti preko Driesa Mertensa, a izjednačio je Federico Chiesa u 54. minuti. Nakon torinskog izjednačenja, utakmica je do kraja ostala vrlo izjednačena i mogla se okrenuti na jednu ili drugu stranu.

Napoli zbog Covida i afričkog Kupa nacija nije mogao računati na sedam igrača (Koulibaly, Anguissa, Ounas, Osimhen, Malcuit, Meret, Fabian Ruiz) i trenera Spalletija, a problema je imao i Juve kojem su nedostajali Pinsoglio, Chiellini , Bonucci, Pellegrini i Kaio Jorge.

• +3
Juventus - Napoli, Serie A, 2021/22. Izvor: EPA / Autor: ALESSANDRO DI MARCO

U vodstvu je Inter sa 46 bodova i utakmicom manje, Milan na drugom mjestu ima 45 bodova, a Napoli je treći sa 40 bodova. Slijede Atalanta (38) i Juve (35).