serie A

[FOTO] Inter je sve dalje od obrane titule; kod Torina je gubio sve do 93. minute i spasio se u posljednjim sekundama

13.03.2022 u 23:26

Ambicije nogometaša Intera da obrane naslov prvaka Italije zadobile su novi udarac u nedjelju jer su u susretu 29. kola na gostovanju kod Torina odigrali 1:1...

Momčad koju vodi Ivan Jurić bila je nadomak pobjede jer su 'bikovi' vodili sve od 12. pa do treće minute sudačke nadoknade kada je Inter ipak spasio barem bod.

Torino je poveo u 12. minuti nakon što se Bremer najbolje snašao u gužvi pred golom Intera, da bi na konačnih 1:1 poravnao Alexis Sanchez u trećoj minuti nadoknade nakon lijepog proigravanja Džeke.

Ivan Perišić odigrao je prvo poluvrijeme za Inter kod kojega nije bilo Marcela Brozovića zbog ozljede. Kod Torina je Josip Brekalo odigrao čitav susret, dok je Marko Pjaca ostao na klupi.

• +19
Torino - Inter Milano, Serie A, 13.3.2022. Izvor: Profimedia / Autor: Marco BERTORELLO / AFP / Profimedia

Interu je ovo treći remi u posljednjih pet utakmica (uz po jednu pobjedu i poraz) te je ovim remijem ostao treći s 59 bodova, četiri manje uz utakmicu manje od vodećeg gradskog rivala Milana, a jednim manje uz također utakmicu manje od drugog Napolija.

Torino je miran u sredini ljestvice, na 11. je mjestu s 35 bodova. No, 'bikovi' za pobjedu ne znaju još od 15. siječnja, nanizali su četiri remija i tri poraza...