bundesliga

[FOTO] Bayern je na teškom gostovanju u Leipzigu izvukao remi, a to je jamstvo da nas čeka neizvjesna borba za naslov

20.01.2023 u 23:03

U prvoj utakmici nastavka njemačkog nogometnog prvenstva, 16. kolu Bundeslige, Red Bull Leipzig je ugostio vodeći Bayern, a dvoboj je završio podjelom bodova 1:1

Bolju igru u prvom poluvremenu Bayern je okrunio golom Choupo-Motinga u 37. minuti. Domaćin je izjednačio početkom drugog poluvremena, kad je Halstenberg svladao debitanta na golu Bayerna Sommera u 52. minuti.

Joško Gvardiol je za domaću momčad odigrao cijelu utakmicu, a Josip Stanišić je ostao na klupi Bavaraca.

• +7
Red Bull Leipzig - Bayern München, Bundesliga, 20.1.2023. Izvor: EPA / Autor: Filip Singer

Bayern je ostao na prvom mjestu s 35 bodova, pet više od drugoplasiranog Freiburga koji ima utakmicu manje. RB Leipzig je treći s 29 bodova iz 16 utakmica.