SERIE A

[FOTO] Atalanta i Mario Pašalić sve bliže vrhu talijanskog prvenstva; novim trijumfom izjednačili se s prvakom Juventusom

28.02.2021 u 15:26

Nogometaši Atalante su u 24. kolu Serie A u Genovi svladali Sampdoriju s 2:0 i bodovno se izjednačili s trećeplasiranim Juventusom

Momčad iz Bergama poveli su u 40. minuti golom Ruslana Malinovskog, a u 70. minuti konačan rezultat postavio je Robin Gosens. Mario Pašalić je igrao do 59. minute.

• +4
Sampdoria - Atalanta, Serie A, 2020/21. Izvor: EPA / Autor: SIMONE ARVEDA

Dan ranije je Verona, koju vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić, odigrala je 1:1 protiv prvaka Juventusa. Gosti iz Torina su poveli golom Cristiana Ronalda u 49. minuti nakon odlične asistencije Chiese, a poravnao je Barak u 77. minuti udarcem glavom nakon ubačaja Lazovića.