REAKCIJE POSLIJE UTAKMICE

Evo što su sve rekli treneri poslije Jadranskog derbija; Vulić nije skrivao razočaranje

28.10.2018 u 18:38

Poslije Jadranskog derbija na Poljudu koji je završio Hajduk – Rijeka 1:1 svoje viđenje dali su treneri obje momčadi

Prvo je riječ dobio strateg gostiju Igor Bišćan.

'Mogu biti zadovoljan remijem, vratili smo se iz rezultatskog minuta, ostali neporaženi, ali ne mogu biti zadovoljan kako smo izgledali u provm poluvremenu, u najmanju ruku nedovoljno dobro', rekao je u uvodu Bišćan.

'Dobar drugi dio poluvremena smo pokazali pomak u igri. Realno, nismo zaslužili više od toga. Idemo dalje očekuju nas neke utakmice gdje možemo lakše do bodova. Vjetar je u prvom poluvremenu puhao u njihovu korist. Naravno, oni su se nametnuli, no zabili su gol poslije naše nesmotrenosti.'

Hajduk – Rijeka 1:1, 12. kolo 2018./19. Izvor: Društvene mreže

S druge strane Zoran Vulić nije skrivao razočaranje.

'Nisam zbilja zadovoljan, Rijeka je imala jedan šut u okvir, i to iz penala, sumnjivog penala. Bili smo bolji, konkretniji. Moraš biti tužan zbog propuštenog, a opet sretan da može momčad odigrati takvu utakmicu', rekao je Vulić te nastavio:

• +12
Hajduk - Rijeka, 12. kolo HT Prve lige, 2018/19. Izvor: Cropix / Autor: Ante Cizmic / CROPIX

'Znali smo da je tranzicija Rijeke ubojita, mi smo je sveli na samo taj jedan udarac. Mi smo imali 2-3 stopostotne prilike koje se moraju iskoristiti. Vratar Rijeke Sluga je zaslužio premiju. Nemam što zamjeriti igračima, moramo dignuti glavu, tako nastaviti igrati i rezultat će doći.'