26.02.2014 u 20:32

• +10

Rijeka - Dinamo

Izvor: Cropix / Autor: Montaža: Sandro Rubinic / CROPIX i Daniel Kasap/PIXSELL

U zaostaloj utakmici 21. Kola MAXtv Prve lige Rijeka i Dinamo su na Kantridi odigrali 2:2, a evo što su nakon dvoboja rekli akteri gostujuće momčadi

'Modri su gubili 2:0, ali su se na kraju izvukli i uzeli bod.

'Opet smo loše ušli u utakmicu, nekako mlako i svaka druga lopta je bila njihova. U nastavku smo ih 'ubili' iako sam ja napravio glupi penal. Na koncu kada sve pogledam onda ne bi bilo nezasluženo niti da smo dobili utakmicu. 'Jezikova juha' na poluvremenu? S razlogom jer smo stvarno loše krenuli, ali pokazali smo karakter i nismo izgubili', rekao je Arijan Ademi.

'Ne bih o svojoj igri nego bih pohvalio cijelu momčad. Trener nas je sjajno dignuo na poluvremenu, a na terenu bih posebno pohvalio Ademija koji nas je bodrio i nije klonuo niti kod 2:0 za njih. Barcelona i izbornik Kovač? Ne bih o tome pričao', pričao je Alen Halilović za Dinamovu služenu internet stranicu.

'Prvo poluvrijeme smo ušli malo lakše od očekivanog, u nastavku smo pak bili puno agresivniji pa iako je Rijeka zabila drugi gol smo nastavili s našom igrom. Bili smo dosta bolji, zabili smo dva lijepa gola i imali još par prilika tako da smo mogli i skroz okrenuti, ali u svakom slučaju smo pokazali karakter i zaslužili ne biti poraženi',' dodao je Jerko Leko

Trener 'modrih' Zoran Mamić je nakon zanimljive utakmice na Kantridi bio puno zadovoljniji drugim dijelom.

'Obzirom na tijek utakmice, pogotovo u prvom dijelu, na kraju sam zadovoljan remijem. Ipak, naše izvedbe u prvom i drugom poluvremenu su bile 'nebo i zemlja' rekao je trener pa detaljnije objasnio:

'U prvom smo imali posjed u kojem je naša zadnja linija igrala, a to nije ono što želimo. Velikim naporom, trkom i htjenjem smo zaigrali bolje i brže u nastavku, zabili dva krasna gola i mogli zabiti i više. Uglavnom, remi je dobar rezultat za nas.