'REPOVI' IZ ZAPREŠIĆA

Evo snimke zbog koje su u Hajduku s pravom ljuti!

10.09.2016 u 13:35

Inter i Hajduk u prvoj utakmici 8. kola MAXtv Prve lige odigrali su 1:1. S time da, prema prikazanom, trener gostiju Marijan Pušnik više može žaliti za ostala dva boda

Inter je poveo već u petoj minuti nakon gola Jakova Puljića. Imali su domaćini i priliku za povećanje vodstva, ali Blažević je nije iskoristio.

Međutim, sve ostalo bilo je u znaku splitskih 'bilih', koji su po povratku u Split mogli samo konstatirati kako je sudac Bruno Marić u 34. minuti mogao i dosuditi penal. Na Marićevu sreću, u nastavku su gosti preko Tudora ipak naplatili bolju igru, pa su kući ponijeli barem jedan bod.

Trener Pušnik o suđenju nije htio govoriti, jer mu je kodeksom zabranjeno, dok je povlačeni igrač Toma Bašić opisao situaciju za Sportske novosti

'Kožulj je centrirao. Vidio sam da lopta ide prema meni. Krenuo sam prema njoj, ali vidio sam da me netko drži. Inače bih se bacio za loptom. Lopta je išla točno prema meni da je pospremim u mrežu. Trznuo sam se, ali toliko me Čeliković potezao, baš me držao, vukao... Da sam odmah znao da me drži, pao bih.'

Bašićevu cijelu izjavu pročitajte OVDJE, a u nastavku pogledajte spornu situaciju, ali i ostale zanimljive detalje s ove utakmice.