Evo kako legendarni Šveđanin vidi rasplet skupine u kojoj je i Hrvatska. Slažete li se s njime?

ZANIMLJIVO!

Evo kako legendarni Šveđanin vidi rasplet skupine u kojoj je i Hrvatska. Slažete li se s njime?

  • S.Š.
  • Zadnja izmjena 24.01.2026 10:27
  • Objavljeno 24.01.2026 u 10:27
Bionic
Reading

Pobjedom 30:29 nad Islandom, Hrvatska se vratila u igru za prolazak u polufinale Europskog rukometnog prvenstva

Iako je nakon debakla protiv Švedske sve izgledalo prilično loše, pobjeda protiv Islanda vratila je vjeru da hrvatski rukometaši mogu do novog velikog rezultata.

Sigurdssonovi igrači vjerovali su u sebe, ali sada u njih vjeruju i navijači, ali i švedska rukometna legenda, Martin Frändesjö.

Naime, on je kao stručni komentator na Viaplayu, i nakon što je Švedska pobijedila Sloveniju, prognozirao putnike u polufinale.

Njegova računica Hrvatskoj je donijela sedam bodova, što bi - prema njegovim predviđanjima trebalo donijeti i drugo mjesto, iza Švedske s deset bodova, odnosno ispred trećeg Islanda, koji bi osvojio - šest bodova.

Pozlatile mu se najave.

Sažeci Hrvatske nogometne lige

Pratite nas na društvenim mrežama

Najbitnije od bitnog

Newsletter tportala donosi tjedni pregled najbitnijih vijesti

tportal