PREOKRET NA CAMP NOUU

Evo kako je Barca opet demonstrirala snagu

24.10.2012 u 01:04

Nogometaši Barcelone napravili su veliki preokret te su na svom Camp Nouu pobijedili škotski Celtic 2:1 iako su gubili od 18 minute

I nakon tri odigrana kola Barcelona je neporažena u svojoj skupini G Lige prvaka, no ovoga puta su Katalonci opasno visjeli. Škotski Celtic se pokazao kao izuzetno čvrsta i žilava momčad. U jeku najjačih napada Barcelone, dogodio se šok za gledatelje na Camp Nouu. Igrala se 18. minuta kada je Samaras glavom matirao Valdesa i donio prednost momčadi iz Glasgowa.

No bilo je jasno da je samo pitanje vremena kada će Barca probiti obranu gostujuće momčadi. Prvo je Iniesta u 45. minuti donio izjednačenje, nakon još jedne fantastične akcije Barce, da bi u sučevoj nadoknadi vremena Jordi Alba donio i treću pobjedu za katalonski sastav.