BEZ STRAHA

Evo kako Bogdanović zakucava preko 216 cm visokog Rusa

16.11.2016 u 11:47

Izvrsna partija Bojana Bogdanovića (29 koševa, tri skoka, asistencija i dvije ukradene lopte) Brooklyn Netsima nije pomogla, izgubili su od LA Lakersa 125:118. No zato si je Babo 'priuštio' Mozgova...

Držali su se Netsi poprilično dobro na gostovanju u Los Angelesu, no na kraju su ipak izgubili od Lakersa. Bio je to sedmi ovosezonski poraz Brooklyna, no raduje činjenica da je hrvatski reprezentativac Bojan Bogdanović u sjajnoj formi. Za 30 minuta provedenih na parketu zabio je 29 koševa, iz igre je gađao 11-18, a u drugoj četvrtini odigrao je i najatraktivniju akciju utakmice.

Iskoristio je Bogdanović jednu neopreznost u obrani Lakersa sredinom druge četvrtine i silovito zakucao preko 216 centimetara i 125 kilograma teškog ruskog centra Timofeja Mozgova. Nije se Rus ni snašao, a Babo je s linije za tricu krenuo u dribling, ušao u reket i solo akciju završio 'in your face' zakucavanjem za vodstvo Netsa 45:41!

Nažalost, Bogdanovićeva sjajna partija ipak nije okrunjena pobjedom, no ostaje zadovoljstvo vidjeti hrvatskog reprezentativca u tako sjajnoj formi, punog samopouzdanja