OZLJEDA PRETEŠKA

Evo i konačnog dokaza; Ronaldo ne može!

16.06.2014 u 19:13

Samo je jedno poluvrijeme bilo dovoljno kako bi se dokazalo ono što su mnogi naslućivali. Cristiano Ronaldo predugo vuče ozljedu i jednostavno… ne može!

U prvom poluvremenu, igrajući za Portugal protiv Njemačke Cristiano Ronaldo imao je samo 16 dodira s loptom, najmanje od svih igrača koji su počeli utakmicu, bilo kod jedne ili druge momčadi.

Podatak koji jednako fascinira onaj je da nije uspio niti jednom predriblati bilo kojeg protivnika, a Nijemci ga uopće nisu morali niti faulirati. Naime, nad njim nije počinjen niti jedan prekršaj. Teško da će u ovom stanju Ronaldo povećati svoj ionako mršavi učinak od dva gola na Svjetskim prvenstvima. Samo za usporedbu, Thomas Muller u sedam je odigranih utakmica SP-a postigao jednako toliko golova!

Prvo je poluvrijeme završilo 3:0 u korist Njemačke, a Pepe je dobio i crveni karton.