ENGLEZI LUDE

Enrique nakon spornog penala kojem je kumovao i Hrvat u VAR sobi: Nije ovo košarka

29.11.2023 u 09:12

Dramatično je bilo u utorak navečer na utakmici skupine F Lige prvaka u kojoj je PSG na Parku prinčeva odigrao 1:1 s Newcastleom. Domaćini su izjednačili golom Kyliana Mbappéa iz penala u 98. minuti.

Newcastle je poveo golom Alexandera Isaka iz 24. minute i vodio sve do osme minute dodatka poljskog suca Szymona Marciniaka. Tada je Kylian Mbappé iz sumnjivo dosuđenog penala izjednačio i ostavio PSG u igri za osminu finala.

Englezi su poludjeli, a ulje na vatru dodao je PSG-ov trener Luis Enrique. On u odluci suca Szymona Marciniaka nije vidio ništa sporno.

"Sve normalno. Ovo je nogomet, a ne košarka", prokomentirao je odluku VAR sobe, u kojoj su sjedili Tomasz Kwiatkowski i Ivan Bebek, i suca Marciniaka španjolski stručnjak na klupi francuskog prvaka.

Posebno je pohvalio navijale koji su njegovu momčad gurale do kraja.

Tportal SPORT je i na WhatsAppu

Želite li pogledati VIDEO svih golova iz SuperSport HNL-a i Kupa te dobivati najvažnije vijesti iz sporta: Zapratite tportalov kanal OVDJE i kliknite 'Prati'

'Bilo je ovo poput scenarija iz horor filmova. Osjetili smo njihovu snagu i izjednačili golom u sudačkoj nadoknadi'. rekao je Enrique.

Borussia je prva s 10 bodova, PSG je drugi sa sedam bodova, a po pet imaju Newcastle i Milan. Nijemci su jedini sigurni da nastavljaju svoj put i u nokaut fazi Lige prvaka, a priliku da im se pridruže imaju sve tri preostale momčadi. U zadnjem kolu Borussia će ugostiti PSG, a Newcastle je domaćin Milanu.