Nakon pobjede Belgije u večernjim satima pobijedio je i drugi favorit skupine G. Tunis je držao remi protiv Engleske sve do sudačke nadoknade, kada je Kane svojim drugim golom na utakmici osigurao Englezima sva tri boda...

Tunis: Hassen, Meriah, Syam Ben Youssef, Bronn, Maaloul, Skhiri, Badri, Sassi, Fakhereedine Ben Youssef, Khazri, Sliti

Engleska: Pickford, Walker, Stones, Maguire, Trippier, Lingard, Henderson, Alli, Young, Sterling, Kane

• +20
SP 2018., skupina G: Tunis - Engleska Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia
  • 90’

Kraj utakmice, Engleska je vrlo sretno, ali zasluženo, došla do sva tri boda

• 90’

GOOOOOOOL!!!! Harry Kane! U prvoj minuti sudačke nadoknade loptu iz kornera Maguire je glavom proslijedio do Kanea, koji iz blizine, također glavom, pogađa tuniški gol

• 89’

Englezi pokušavaju doći do pobjede, posebno je aktivan Loftus-Cheek koji se upješno probija po desnoj strani terena, no za sada ne stvaraju dobre prilike; igrat će se još barem četiri minute

• 85’

Zamjena u Tunisu; ulazi Saber Khalifa, izlazi Wahbi Khazri

• 83’

Rashford se probio po lijevoj strani, no Tunižani su ga blokirali i na kraju su Englezi od svega dobili tek korner

• 80’

Promjena u Engleskoj, izlazi Dele Alli, ulazi Ruben Loftus-Cheek

• 79’

Ashley Young izveo je slobodni udarac; lopta odlazi preko gola

• 74’

Druga promjena u Tunisu; ulazi Mohamed Ben Amor, izlazi Naim Sliti. Podsjetimo, Tunis je u 15. minuti zbog ozljede morao zamijeniti vratara