POSLIJE CRNE GORE

Duvnjakova nova ozljeda zabrinula sve; on kratko objasnio kakva je situacija...

06.01.2018 u 08:10

Rukometni reprezentativac Domagoj Duvnjak izjavio je nakon prijateljske utakmice protiv Crne Gore u petak splitskoj Spaldium areni kako je to bila dobra proba za našu reprezentaciju uoči Europskog prvenstva te se osvrnuo na svoje ozljede

Duvnjak, koji je proglašen i najboljim igračem utakmice Hrvatska-Crna Gora, rekao je kako su u drugom poluvremenu hrvatski rukometaši bili malo statični u napadu te da ih je Crna Gora pomalo iznenadila svojom obranom 3-3.

Duvnjak je u prvom poluvremenu nakratko izašao iz igre pošto je zadobio posjeklinu na ruci, ali nakon utakmice je rekao kako je s rukom sve dobro pa tako mogu odahnuti svi navijači hrvatske reprezentacije, nema nikakvih razloga za brigu.

Na upit kako se osjeća nakon višemjesečne stanke zbog ozljede koljena odgovorio je da je i tu sve u redu.

• +5
Prijateljska utakmica: Hrvatska - Crna Gora Izvor: Pixsell / Autor: Ivo Cagalj/PIXSELL

'Svakim danom je sve bolje, dobro treniram i bitno je da je s koljenom sve u redu.'

Rekao je kako naši igrači jedva čekaju početak Europskog prvenstva i utakmicu protiv reprezentaciju Srbije koji su 'odlična ekipa'.

'Pripremit ćemo se za tu utakmicu jer nam je važno da Europsko prvenstvo otvorimo našom pobjedom', dodao je.

U Spaladium areni 12. siječnja očekuje i dobru navijačku atmosferu, kakva je bila i na prijateljskoj utakmici protiv Crne Gore.

'Fenomenalno je kada je na prijateljskoj utakmici dvorana ispunjena navijačima', kazao je oduševljeni Domagoj Duvnjak.