EUROPSKA LIGA

Domagoj Vida pokazao kako slavi golove, ono protiv Dinama je bila 'kamilica'

05.10.2023 u 22:08

Hrvatski reprezentativac Domagoj Vida bio je strijelac za svoj AEK u 2. kolu Europske lige.

U Ateni su AEK i Ajax odigrali 1:1, a gol za Grke polučio je Domagoj Vida u 75. minuti. Za Ajax, koji je vodio 30. minute preko Bergwijna, je cijelu utakmicu igrao Josip Šutalo. Borna Sosa i Jakov Medić ostali su na klupi Kopljanika.

• +4
Slavlje Domagoja Vide nakon gola Ajaxu Izvor: Profimedia / Autor: Yannis Halas / imago sportfotodienst / Profimedia

Ciparski Aris je s 2:1 pobijedio u Limassolu Rangers, a za Škote je cijelu utakmicu odigrao Borna Barišić.

West Ham je s 2:1 slavio kod njemačkog Freiburga s golovima Brazilca Paquete i Marokanca Aguerda. Marseille i Brighton su odigrali 2:2, nakon što su Francuzi vodili s 2:0 u prvom dijelu.

Poljski Rakow je izgubio doma od austrijskog Sturma s 1:0 golom Bovinga. Za poljski sastav je cijelu utakmicu igrao Fran Tudor, a Ante Crnac je ušao u 60. minuti.

Atalanta je slavila kod Sportinga u Lisabonu s 2:1. Scalvini i Ruggeri pogodili su za Talijane, a Gyokeres za Portugalce. Mario Pašalić je ušao u igru za Atalantu u 62. minuti.