Dinamu II nisu pomogle ni 'zvijezde' iz prvog sastava!

07.10.2016 u 20:42

S obzirom na reprezentativnu pauzu, u Dinamu su odlučili velik dio igrača prve momčadi održati u formi kroz nastup u Drugoj HNL. No trener Mario Cvitanović nije imao baš puno koristi od ove posudbe

Naime, Ivajlo Petev posudio je Cvitanoviću Šempera, Schildenfelda, Šituma, Machada, Kneževića, Olma, Hodžića i Henriqueza.

No domaćini iz Velike Gorice, koji već godinu dana ne znaju za domaći poraz, oduprli su se maksimirskim 'zvijezdama' te ih svladali 1:0.

Kako piše Goal.com, jedini pogodak postignut je u 16. minuti, kada je Marina oduzeo na sredini terena loptu Olmu, povukao kontranapad, pa s lijeve strane idealno ubacio prema drugoj vratnici, gdje je usamljeni Tatar bez problema prevario Šempera. Nekoliko trenutaka kasnije Franić je nakon kornera tukao glavom, a lopta je prošla pored vratnice. Veliku prigodu sredinom prvoga dijela imao je Marina, ali je gađao previsoko...

Dinamo je najbolju, ali i jedinu prigodu u prvom dijelu imao u 42. minuti. Machado je ubacio iz prekida, lopta je preletjela sve igrače, a onda ju je usamljeni Henriquez na drugoj vratnici poslao visoko iznad gola. Već u sljedećem napadu opasni su bili i domaći nogometaši, ali je Šemper zaustavio prizemni udarac Serdarušića. Pa odmah i dobar udarac Zilkića...