vjeruje u uspjeh

Dinamovog Skandinavca sigurno neće uhvatiti euforija, a jasno je to i nakon komentara utakmice: Nisam iznenađen kako su igrali...

17.08.2022 u 09:33

Nogometašima Dinama sasvim sigurno neće biti jednostavno preskočiti Bodo/Glimt, jer Norvežani u Zagreb dolaze s prednošću od 1:0. Međutim, drugo poluvrijeme prve utakmice play-offa nudi optimizam. Modri kvalitetu imaju, a imaju i igrača sličnog mentaliteta, Danca Rasmusa Lauritsena

Bodo/Glimt upisao je u utorak pobjedu 1:0 nad Dinamom, u prvoj utakmici play-offa Lige prvaka. Prema tome, jasno je da zagrebačka momčad mora upisati pobjedu s barem dva gola razlike želi li stići među nogometnu elitu.

A da bi do tog uspjeha došla, Čačićeva družina mora ponoviti igru iz drugog poluvremena.

'Vrlo teška utakmica protiv momčadi koja je bila jako dobra u onome što radi, pogotovo kada igra kod kuće i na svom stadionu. Nisam iznenađen kako su igrali. Imam najdublje poštovanje prema ovoj momčadi i navijačima, ljudima ovdje - nevjerojatno je što su napravili. Veliki respekt za sve učinjeno', rekao je Dinamov branič Danac Rasmus Lauritsen, koji je mentalitetom najsličniji igračima norveške momčadi.

Prema tome, sigurni smo da njega 'neće prebaciti' zadovoljavajućih 45 minuta drugog poluvremena. A da je tome tako, potvrđuju i njegovi komplimenti Bodo/Glimtu,

'Ne možemo reći da je to (op.a., pobjeda domaćina 1:0) bilo nepravedno jer su igrali malo bolje od nas. Ali sljedeći tjedan će biti drugačija utakmica. Mi igramo pred svojim navijačima', poručio je Danac.

Bodo/Glimt - Dinamo (play off Lige prvaka, 1. utakmica) Izvor: EPA / Autor: Mats Torbergsen