Dinamovi juniori u četvrtfinalu Lige prvaka za mlade gostuju u Londonu protiv Chelseaja. Tekstualni prijenos pratite na tportalu od 16 sati kao i na kanalu Arenasport 2

Chelsea: Žiger - Colley, Guehi, Maatsen - Lamptey, Gallagher, Gilmour, F. Castillo - Redan, Brown, McCormick

Dinamo: Horkaš - Hrvoj, Šutalo, Gvardiol, Antovski - Franjić, Gjira - Ćuže, Julardžija, Marin - Šipoš

• 90’

McCormic - 3:2, Franjiću je obranio, lopta je još udarila u vratnicu, 4:2 - Gallagher panenkom, 4:3 - Pavlak, 5:3, Guehi, 5:4 - Horkaš, 6:4 - Colley, Baturina - golman brani

• 90’

Kraj utakmice, slijede penali

• 87’

I totalna dominacija Chelsea u zadnjih 15 minuta opet je stigla na naplatu, strijelac McCormick

• 83’

Dinamo opasno živi, Gallagher je zamalo donio izjednačenje, domaćin je sve bacio u napad pa je to prilika za kontru

• 80’

Totalni pritisak Chelsea, Horkaš je spasio

• 77’

GOOOL Slobodnjak za Chelsea. Dodavanje na 20 metara McCormicku koji je lijepo zabio

• 68’

Chelsea nije složio pravu priliku sve do 68. minute, a onda je Guehi glavom pucao i pogodio vratnicu. Sreća za goste

• 65’

Dinamovi talenti nastavljaju oduševljavati potezima, Chelsea je u ovim trenucima izgubljen, prilika je to da se dotuče suparnik

• 57’

GOOOL novi gol Marina. Našao se u šesnaestercu, zaljuljao protivničkog braniča, a onda zabio u dalji kut za 2:0