snimka iz svlačionice

Dinamovi su si igrači, nakon dramatične pobjede, posve zasluženo dali oduška! Ovako su slavili...

26.08.2020 u 23:34

Nogometaši Dinama uz veliku dramu pobijedili su Cluj tek nakon udaraca s 'bijele točke' i prošli su u treće pretkolo kvalifikacija za Ligu prvaka.

Kakva drama u Cluju. Dinamo je vodio 1:0, potom je Theophile-Catherine zaradio crveni karton i domaćinima donio penal. No, Livaković je obranio.

Ipak, uspjeli su igrači Cluja izjednačiti, ali je i Dinamo smogao snage, pa u 78. minuti povesti.

No, drami nije bilo kraja jer je u drugoj minuti sudačke nadoknade Gabrijel Debeljuh zabio za 2:2, pa se igrao produžetak.

U njemu nije bilo golova, te se o pobjedniku ovog ogleda odlučivalo udarcima s 11 metara.

Do završne, pete serije svi su bili precizni, a onda je Gojak promašio. Ipak, stvar je spasio Livaković i ostavio 'modre' u igri.

Da bi tek u sedmoj seriji, Bali promašio i donio Dinamu veliko slavlje. Kakvo? Pogledajte video iz svlačionice. Jer nakon takve drame, dečki su si morali dati oduška a dojma smo da će ih ova pobjeda dodatno homogenizirati.