NAGRADNJAČA

Dinamo vas nagrađuje

07.03.2013 u 10:36

U nedjelju 10. ožujka Dinamo igra utakmicu 23. kola MAXtv Prve lige protiv Osijeka, a tportal.hr će nagraditi čitatelje s ulaznicama za utakmicu. Osim ulaznica, tri dobitnika će imati i priliku u poluvremenu osvojiti vrijedne nagrade koje osigurava Ledo.

Nakon tri uzastopne pobjede na Maksimir dolazi Osijek i Dinamo se nada novoj pobjedi. Utakmica je na repertoaru u nedjelju 10. ožujka u 18 sati, a mi vam tom prilikom dijelimo 22 ulaznice za istok (11x2) i 20 za zapad (10x2).

Također nagradit ćemo i tri čitatelja koji će imati priliku za poluvremenom same utakmice pucati na mini gol, a najuspješniji će osvojiti nagrade koje osigurava Ledo

1.nagrada: Ledo suncobran s postoljem
2.nagrada: Frigo torbica napunjena sladoledom
3.nagrada: frigo torbica, Ledo plišani medvjedić, podlošci za čaše....

Dobitnici su:

Čitatelji koji su osvojili ulaznice i koji će imati priliku za poluvremenom same utakmice pucati na mini gol su: