ISTRA SPREMNO ČEKA

Dinamo 'u drugoj brzini' na prag finala Kupa

12.03.2014 u 20:20

Dinamo je u prvom ogledu polufinala Hrvatskog nogometnog kupa slavio u Koprivnici protiv Slaven belupa rezultatom 0:2 (0:0)

Dinamo je u poprilično blijedom izdanju u Koprivnici slavio sa 2:0 i tako očekivano došao nadomak plasmana u finale Hrvatskog nogometnog kupa. Domaćini su u prvom poluvremenu sasvim amortizirali prvake, dok pred vratarom Ježinom nisu bili precizni.

U nastavku je Dinamo došao u prednost nakon dobrog slobodnjaka Zvonka Pamića s 20 metara. Za konačnih 2:0 pogodio je Marcelo Brozović nakon Picakove obrane Halilovićevog šuta. Istaknuo se i vrlo dobri Dinamov vratar Ježina, a uzvrat u Zagrebu jako teško će imati rezultatsku napetost.

Dinamo ili Slaven u finalu će igrati protiv boljeg iz polufinala između Istre 1961 i Rijeke.