Dinamo nastavlja svoj lov za vodećom Rijekom. Aktualni hrvatski prvak danas je svladao Split 4:0

Prije deset dana Dinamo je u prvoj utakmici polufinala Kupa na Maksimiru razbio Split 6:0. No danas će to biti neka druga utakmica u kojoj 'modri' ne smiju kiksati kako bi nastavili raditi pritisak na Rijeku koja im bježi šest bodova.

DINAMO: Livaković - Stojanović, Lešković, Perić, Sosa - Antolić, Moro - Guilherme, Sammir, Ćorić - Hodžić.

SPLIT: Kukić - Maglica, Dupovac, Mikulić, Vasilj - Vuković, Boljat - Tomičić, Pavlovski, Pešić - Jovanović.

• 90’

gotovo je, zaslužena pobjeda Dinama

• 90’

dvije prilike za Dinamo, prvo Ćorić pa Gojak, Split je nekako spriječio novi pogodak

• 86’

Pavlovski je isključen, prvo je ranije dobio žuti zbog prekršaja, a sada zbog nesportskog ponašanja

• 84’

Ćorićeva bomba sa 19 metara i sjajna reakcija Kukića

• 77’

i dalje sijeva pred vratima Splita koji će tako u deset dana i drugi puta biti uvjerljivo poražen na Maksimiru

• 70’

GOOOL Moro je gurnuo loptu, Antolić je propustio kroz noge, a Ćorić realizirao. Mladi Dinamovac je zabio Splitu dva u kupu, a sada još jedan

• 61’

GOOOL Stojanović je s desne strane gurnuo za Hodžića, a ovaj uklizao i gurnuo loptu u gol, njegov šesti pogodak u dvije utakmice sa Splitom, danas drugi

• 57’

brazilska veza opet je na muke stavila obranu gostiju, Kukić je još jednom spašavao