Prva nedjeljna utakmica 17. kola Hrvatski Telekom Prve lige donijela nam je sraz vodećeg Dinama koji je 'gostovao' u Kranjčevićevoj kod posljednje momčadi na ljestvici - Rudeša. Na teškom terenu 'modri' se nisu dobro snašli, odigrali su samo 1:1 uz napomenu kako je sudac Dinamu poništio regularan gol

RUDEŠ: Čondrić - Mesarić, Borecković, Garcia, Lulić - Kamenar, Franić, Pavić, Galvez - Munoz, Boyuan

DINAMO: Livaković - Stojanović, Rrahmani, Sigali, Sosa - Antolić, Doumbia, Moro, Gojak - Fiolić, Henriquez

• +10
Rudeš - Dinamo, 26.11. 2017. Izvor: Pixsell / Autor: Marko Lukunic/PIXSELL
  • 90’

Utakmica Rudeša i Dinama završena je. Posljednja momčad na ljestvici ugostila je lidera prvenstva i odigrala 1:1! Treba reći kako je teren u Kranjčevićevoj bio vrlo loš, a Dinamu je poništen regularan gol kojeg je zabio Olmo...

• 90’

Sigali je propustio zabiti za pobjedu, pucao je glavom, ali lopta odlazi iznad gola.

• 90’

Dinamo je ostao s 10 igrača u samoj završnici, Nikola Moro dobio je drugi žiti karton i mora iz igre

• 90’

Igrat će se pet minuta sudačke nadoknade

• 84’

Sjajno je sada pucao Fiolić s nekih 25 metara. Golman Rudeša Čondrić jedva je tu loptu koja je išla pod prečku izbio u korner

• 79’

Olmo je sam izbio pred Čondrića i mirno je zabio... No, pomoćni sudac, uz poprilično kašnjenje, podiže zastavicu i sudi zaleđe... Dinamovi igrači i kluba nisu nimalo zadovoljni, ali od ovog gola nema ništa

• 72’

GOOOOOOL! Dinamo je golom Hodžića izjednačio na 1:1! Cvitanovićev 'džoker iz rukava' zabio je praktički iz mrtvog kuta nakon katastrofalno loše reakcije Glaudera. Stoperu Rudeša lopta je prošla ispod noge i stigla ravno do Hodžića

• 67’

Henriquez izlazi iz igre, Hodžić je od sada u vrhu napada Dinama

• 65’

Pokušao je Antolić s 18 metara, po sredini gola, ali loše je to, lopta odlazi visoko iznad gola

• 55’

Dinamo je od prve minute nastavka krenuo po izjednačenje, ubrzao je svoju igru, ali teren je loš, kombinatorika 'modrih' baš i ne prolazi u kaljuži Kranjčevićeve