U najjačoj utakmici 26. kola MAXtv Prve lige nogometaši Dinama pobijedili su Osijek na Maksimiru ove subote rezultatom 2:1 te tako na najbolji mogući način pripremili teren za derbi s Rijekom sljedećeg vikenda...

Sastav Dinama: Livaković, Matel, Perić, Lešković, Pivarić, Antolić, Pavičić, Šitum, Sammir, Soudani, Hodžić

Sastav Osijeka: Malenica, Matas, Barać, Škorić, Barišić, Vojnović, Mioč, Knežević, Lopa, Boban, Ejupi

MAXtv Prva liga, 26. kolo:

Dinamo - Osijek 2:1 (Pavičić 49, Lešković 84 / Barać 17)

• 90’

Kraj na Maksimiru, Dinamo je stigao do važne pobjede

• 84’

GOOOOOOL za Dinamo! Lešković je pogodio glavom nakon ubacivanja Matela za potpuni preokret na Maksimiru

• 80’

Ušli smo u završnih deset minuta, Dinamovi navijači sve su nervozniji

• 74’

Probao je zaprijetiti i Guilherme, ali Malenica ponovo lako brani

• 63’

Hodžić je zaprijetio glavom, ali Malenica još jednom sjajno brani

• 49’

GOOOOL za Dinamo! Pavičić je pucao, lopta je zapela na putu do Malenice i prevarila ga te završila u mreži

• 45’

Poluvrijeme na Maksimiru, gosti iznenađujuće vode zahvaljujući golu glavom Baraća

tportal
    Izvor: Pixsell / Autor: Igor Kralj/PIXSELL
  • 45’

Velika gužva pred golom Osijeka, ali napadači Dinama nisu uspjeli probiti blok i ostaje vodstvo gostiju

• 36’

Nova sjajna obrana Malenice! Soudani je pucao glavom, ali osječki golman i to je izvadio iz svog kuta