Nogometaši Dinama pobijedili su u 28. kolu MAXtv Prve lige Lokomotivu u Kranjčevićevoj rezultatom 2:1, zahvaljujući dva pogotka s bijele točke Armina Hodžića...

Sastav Lokomotive: Šemper - Karačić, Kolinger, Rrahmani, Rožman - Karimi, Capan - Grezda, Majer, Cekici - Mihaljević

Sastav Dinama: Livaković - Stojanović, Lešković, Schildenfeld, Sosa - Moro, Antolić - Soudani, Sammir, Guilherme - Hodžić

MAXtv Prva liga, 28. kolo:

Lokomotiva - Dinamo 1:2 (Grezda 5 / Hodžić 29, 67)

• 85’

čista prilika Soudanija nakon asistencije Gojaka, ali puca pokraj gola

• 84’

još jednom prijeti Hodžić, no ovaj put njegov šut odlazi iznad gola

• 76’

odlična lopta Mora za Hodžića čiji lukavi udarac Šemper odlično brani

• 67’

GOOOL za Dinamo! Kolinger je srušio Hodžića koji pretvara kazneni udarac u novi pogodak za goste

• 60’

izašao je iz igre Sammir koji je bio potpuno neprimjetan, a izlazi i strijelac Grezda koji se ozlijedio

• 54’

Soudani je umalo ukrao loptu Šemperu i zabio mu iz blizine, ali nije uspio okrotiti loptu nakon što se odlično zagradio

• 51’

Sjajan prodor Cekicija i ubačaj Majera koji u odličnoj prilici nije uspio svladati Livakvića

• 45’

Poluvrijeme u Kranjčevićevoj, Dinamo ima još posla protiv Lokomotive

• 33’

odlična prilika za Soudanija koji je iz voleja opalio s desne strane, ali Šemper je bio na pravom mjestu

• 29’

GOOOOL za Dinamo! Hodžić je izjednačio nakon što je Pejin pokazao na bijelu točku zbog igranja rukom Karačića