Dinamo je na Maksimiru u sklopu 13. kola HT Prve lige, odigrao protiv Istre 1961. Modri nisu uspjeli nakon poraza u Beču se vratiti na pobjednički kolosijek i kiksali su protiv Istre kojoj će ovaj bod puno značiti u daljnjoj borbi za ostanak

DINAMO: Livaković - Franjić, Perić, Theophile-Catherine, Moharrami - Mišić, Bulat, Špikić, Baturina, Oršić - Andrić

ISTRA 1961: Lučić - Marin, Silva, Galilea, Hujber - Abdallahi, Blagojević, Perera - Mišković, Beljo, Lisica

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/Arenasport
Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel
  • +19
Dinamo - Istra 1961, 13. kolo HT Prve lige, 2021/22. Izvor: Pixsell / Autor: Josip Regovic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 84’

GOOOOOOOL!!! Nakon ubačaja Ivanušeca, Perić je dobro ispratio centaršut i zabio za izjednačenje Modrih

• 82’

Gojak je dobro pucao s distance, no Lučić je to još jednom odlično obranio!

• 79’

GOOOOOOOOL!!! Beljo je izašao jedan na jedan s Livakovićem i to je mirno zabio za vodstvo Istre!

• 74’

Još jedna dobra prilika za Dinamo! Nakon ubačaja iz slobodnog udarca lopta se odbila do Andrića koji je s peterca pucao direktno u Lučića i bit će lopta za goste

• 72’

Još jedna dupla zamjena kod Modrih, Menalo i Tolić su ušli umjesto Mišića i Špikića

• 66’

Mišić je ubacio loptu iz kornera, Perić je bio najviši na skoku no slabo je pucao glavom i Lučić je to sigurno obranio

• 60’

Dupla zamjena kod Dinama, Ivanušec i Gojak su ušli umjesto Bulata i Baturine

• 58’

Blagojević je imao priliku zabiti iz slobodnog udarca, no pucao je direktno u živi zid