• L.K.
  • Zadnja izmjena 09.11.2023 20:46
  • Objavljeno 09.11.2023 u 17:10
Dinamo je pokazao inicijativu na početku utakmice, ali pritisak Modrih je brzo nestao i Plzen je to kaznio golom Choryja iz penala u 35. minuti. U drugom poluvremenu Modri su napadali i u 94. minuti Kulenović je zabio za 1:1, ali nakon provjere VAR-a pogodak je poništen. Novi europski poraz za Jakirovićevu momčad

VIKTORIA PLZEN: Stanek - Hranač, Kopic, Traore, Chory, Jemelka, Cadu, Kalvach, Šulc, Jirka, Dweh

DINAMO: Zagorac - Ristovski, Perić, Perković, Ljubićić - Mišić, Bulat - Špikić, Baturina, Kaneko - Emreli

• +32
Viktoria Plzen - Dinamo, Konferencijska liga, 9.11.2023. Izvor: Profimedia / Autor: Chaloupka Miroslav / ČTK / Profimedia
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

VAR je poništio gol Dinama zbog zaleđa Ristovskog! Drama u Češkoj

• 90’

VAR provjerava gol Dinama!

• 90’

GOOOOOOL!! Dinamo je izjednačio u sudačkoj nadoknadi! Ristovski je našao Kulenovića u šesnaestercu koji je glavom zabio za 1:1

• 90’

Velika šansa za Dinamo! Mišić je proigrao Kulenovića koji se sjurio u šesnaesterac i dobro je pucao po golu, ali Stanek je još bollje obranio

• 90’

Igrat će se još minimalno 8 minuta sudačke nadoknade

• 89’

Marin je ispratio ubačaj, ali je loše pucao glavom i lopta je otišla daleko preko gola