U posljednjoj utakmici 23. kola Hrvatski Telekom Prve lige Dinamo je na Maksimiru pobijedio Slaven Belupo 3:0. Golove za Dinamo zabili su Gvardiol, Tolić i Gavranović

DINAMO: Livaković - Stojanović, Perić, Lauritsen, Čabraja - Burton - Mišić, Majer- Ivanušec, Atiemwen - Gavranović

SLAVEN BELUPO: Filipović - Apau, Van Bruggen, Hyun-woo - Liklin, Julardžija - Bogojević, Mlinar, Gamarra - Iličić, Knöll

• +8
NK Dinamo - NK Slaven Belupo; HT Prva liga, 28.2.2021. Izvor: Cropix / Autor: Damir Krajac / CROPIX

NK Dinamo - NK Slaven Belupo 1:0 Gvardiol 60'

NK Dinamo - NK Slaven Belupo 1:0 Gvardiol 60' Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel Arenasport

NK Dinamo - NK Slaven Belupo 2:0 Tolić 64'

NK Dinamo - NK Slaven Belupo 2:0 Tolić 64' Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel Arenasport

NK Dinamo - NK Slaven Belupo 3:0 Gavranović 90'

NK Dinamo - NK Slaven Belupo 3:0 Gavranović 90' Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel Arenasport
  • 90’

Kraj utakmice! Dinamo je proigrao u drugom poluvremenu i svladao Dlaven Belupo 3:0

• 90’

Igrat će se pet minuta sudačke nadoknade

• 90’

GOOOOOOOOOL! U samoj završnici za 3:0 zabija Gavranović!

• 79’

Još jedna promjena u momčadi Dinama, iz igre izlazi Atiemwen, a na terenu je umjesto njega Izet Hajrović

• 72’

Ponovno je radio VAR. Sudac Vidulin je svirao penal za Dinamo nakon što je prekršajem zaustavljen Atiemwen. No, nakon VAR provjere Vidulin je promijenio odluku te je lopta ostala u posjedu Slaven Belupa...

• 64’

GOOOOOOOOL! Dinamo vodi 2:0! Zabio je Tolić nakon sjajnog prodora i asistencije Kastratija

• 60’

GOOOOOOOL! Dinamo je napokon uspio probiti obranu Slaven Belupa! Za vodstvo 'modrih' 1:0 zabio je Joško Gvardiol. Iako je lopta na putu prema golu pogodila Kima i tako prevarila Filipovića, gol se piše Gvardiolu...

• 53’

Dinamo je u nastavak utakmice krenuo puno angažiranije i agresivnije, u prvih su nekoliko minuta drugog poluvremena Slaven Belupu zaprijetili Gavranović i Atiemwen, no za sada bez konkretne završnice

• 47’

Trener Dinama Zoran Mamić sigurno nije mogao biti zadovoljan kako su njegovi igrači odigrali prvih 45 minuta te se odmah na početku drugog poluvremena odlučio na tri promjene. Lovro Majer, Robbie Burton i Marijan Čabraja za danas su odigrali svoje, a na terenu su umjesto njih Marko Tolić, Joško Gvardiol i Lirim Kastrati.