Dinamo je pobjedom nad borbenom Lokomotivom privremeno izbio na prvo mjesto ljestvice. Petković je iz jedanaesterca postigao jedini gol na susretu...

Dinamo: Zagorac; Moharrami, Lešković, Perić, Musa; Kadzior, Knežević, Šunjić, Menalo; Petković, Budimir

Lokomotiva: Grbić; Karačić, Datković, Kolinger, Majstorović; Đurasek, Burić, Ivanušec; Kastrati, Krstanović, Radonjić

• +10
Hrvatski Telekom Prva liga, 5. kolo, GNK Dinamo - NK Lokomotiva Izvor: Pixsell / Autor: Sanjin Strukic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se dvije minute sudačke nadoknade

• 88’

Kadzior je izveo slobodni udarac. Iz kosa je pucao direktno po golu, no Grbić brani

• 85’

Prilika za Dinamo. Budimir je pucao malo pored gola. Promjena u Dinamu; izlazi Knežević, ulazi Doumbia

• 84’

Promjena u Lokomotivi; izlazi Radonjić, ulazi Božić

• 77’

U Dinamu Gavranović mijenja Petkovića. Mijenja i Lokomotiva. Babić ulazi umjesto Burića

• 75’

Karačić je ubacio u sredinu; Zagorac je izašao s linije i izbio loptu

• 73’

Žuti karton i za Krstanovića. Zbog prigovora

• 72’

Šunjić je prekršajem zaustavio napad Lokomotive. Dobio je žuti karton

• 71’

Dinamo je imao slobodan udarac. Nitko nije dirao ubačenu loptu, no ona je išla u gol pa je Grbić morao reagirati