[FOTO] Dinamo i Lokomotiva podijelili bodove na Maksimiru! Momčad Silvija Čabraje je hrabro igrala i vraćaju se na Kajzericu s velikim bodom

LOKOMOTIVA
  • L.K.
  • Zadnja izmjena 20.02.2022 19:02
  • Objavljeno 20.02.2022 u 16:05
Lokomotiva je uspjela uzeti bod na Maksimiru. Najbolju priliku u prvom poluvremenu je imao Pivarić kada je izašao sam pred Livakovića koji je odlično reagirao i spasio Dinamo. U nastavku su Modri bili malo opasniji ali nisu uspjeli stvoriti puno prilika i remi je realan ishod utakmice

DINAMO: Livaković - Moharrami, Lauritsen, Šutalo, Franjić - Gojak, Mišić - Bočkaj, Oršić, Petković - Jurić

LOKOMOTIVA: Nevistić - Cipetić, Soldo, Miličević, Marić, Pivarić, Maleš, Mersinaj, Kačavenda, Dabro, Kulenović

• +16
Dinamo - Lokomotiva (24. kolo HT Prve lige) Izvor: Cropix / Autor: Damir Krajac / CROPIX
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Pet minuta sudačke nadoknade će se još igrati na Maksimiru

• 89’

Ovo je mogao biti pogodak za Modre! Nakon ubačaja Šutalo je bio najviši u skoku, ali Nevisitć se fantastično bacio i obranio udarac

• 86’

Špkić je iz prve volejom pucao s ruba šesnaesterca i lopta je otišla malo preko gola

• 80’

Oršić je imao priliku zabiti iz slobodnog udarca, ali pogodio je živi zid i Lokomotiva je uzela posjed

• 76’

Dabro je dobio žuti karton

• 75’

Marić je napravio prekršaj na Oršiću i dobio je žuti karton

• 70’

Odlična prilika za Lokomotivu! Nakon dobre akcije Cipetić je izašao pred Livakovića koji je još jednom fantastično reagirao i obranio udarac

• 65’

Zamjena i kod Lokomotive, Tuci je ušao umjesto Kulenovića

• 61’

Odlična prilika za Modre! Štefulj se sjurio u šesnaesterac i odigrao povratnu loptu za Gojaka koji je pucao malo pored gola