Borbena utakmica se odigrala danas na Maksimiru. Dinamo je dobro ušao u utakmicu ali Gorica se organizirano branila i Modri nisu uspjeli stvoriti ozbiljnije prilike, sve do 55. minute kada je Ademi zabio za vodstvo. Deset minuta poslije Kalik je šokirao Maksimir i zabio za izjednačenje. Modri su pred kraj utakmice sve više pritiskali i u 89. minuti nakon prekrasne akcije je Oršić zabio nevjerojatan pogodak za bitnu pobjedu u prvenstvu prije gostovanja u Sevilli

DINAMO: Livaković - Theophile, Šutalo, Franjić, Ristovski, Ivanušec, Mišić, Ademi, Bočkaj, Andrić, Oršić

GORICA: Kotarski - Steenvoorden, Jovičić, Krizmanić, Mitrović, Suk, Pršir, Keita, Kalik, Lovrić, Cruz

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel
Dinamo - Gorica 1:0 (Arijan Ademi, 55) Izvor: tportal.hr / Autor: arenasport/tportal
  • +20
Dinamo - Gorica, 23. kolo HT Prve lige, 2021/22. Izvor: Cropix / Autor: Ronald Gorisc / CROPIX
  • 90’

Kraj utakmice

• 89’

GOOOOOOL!!! Bočkaj je iz kornera prekrasno našao Oršića na rubu šesnaesterca koji zabija spektakularan pogodak za vodstvo Dinama!

• 85’

Ivanušec je iz dobre situacije u šesnaestecu pucao, ali Kotarski je još jednom odlično obranio!

• 80’

Šta je sada Franjić uspio promašiti! Ademi je poslao ošru loptu na drugu stativu do Franjića koji je s gol linije puknuo preko gola i bit će lopta za Goricu

• 76’

Još jedna zamjena kod Modrih, Tolić je ušao umjesto Mišića

• 74’

Jaoo, kakva je ovo bomba bila! Ivanušec se odlučio na udarac s velike udaljenosti i skoro je zabio eurogol, ali Kotarski je odlično reagirao i obranio udarac

• 68’

Zamjena i kod Gorice, Delfi mijenja Caija

• 68’

Kopić radi zamjenu, Špikić je ušao umjesto u Ristovskog

• 65’

GOOOOL!! Gorica šokirala Dinamo, Jovičić je prekrasno proigrao Kalika koji je sam izašao pred Livakovića i mirno zabio za izjednačenje

• 60’

Dinamo puno bolje izgleda u drugom poluvremenu i sve je veći pritisak na zadnju liniju Gorice