Odgođeni derbi 23. kola Hrvatski Telekom Prve lige između Rijeke i Dinama na Rujevici završio je teškim porazom 'modrih'. Istina, poveo je Dinamo preko Gavranovića (16'), no u 26. minuti isključen je Lešković te je Rijeka golovima Hebera (19', 59'), Pavičića (48') i Puljića (87') stigla do uvjerljive pobjede 4:1

RIJEKA: Sluga - Leovac, Župarić, Punčec, Žuta - Bradarić(K), Grahovac - Kvržić, Pavičić, Heber - Čolak

DINAMO: Livaković - Stojanović, Benković, Lešković, Sosa - Ademi(K), Doumbia - Gojak, Moro, Olmo - Gavranović

• +17
Rijeka - Dinamo 23. kolo, 7. ožujka 2018. Izvor: Pixsell / Autor: Goran Kovacic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice! Rijeka je od 26. minute igrala s igračem više i to je iskoristila - na kraju je u derbiju s Dinamom uvjerljivo i zasluženo slavila 4:1

• 90’

Igrat će se dvije minute sudačke nadoknade

• 90’

Kapetan Rijeke Bradarić izlazi iz igre, Capan ulazi na njegovo mjesto

• 87’

GOOOOOOOOL! Rijeka rastura Dinamo! fenomenalan gol iz slobodnog udarca zabio je Jakov Puljić! Iskosa s lijeve strane, preko živog zida, Livaković je bio nemoćan... Velikih 4:1 za Rijeku!

• 83’

Još malo promjena - u momčadi Dinama izašao je Gavranović, a ušao Hodžić. Ne treba napominjati da je Armada Gavranovića 'počastila' zvižducima. Promjena je i u momčadi Rijeke - Puljić ulazi, a izlazi Heber

• 82’

Lukav pokušaj Olma, gađao je suprotan kut Slugina gola, ali nije bio precizan

• 75’

Olmo je zaprijetio iz daljine, no Sluga je spreman i lako hvata taj pokušaj

• 74’

Novi žuti karton, dobio ga je Župarić

• 69’

Da sve bude po redu i propisu, žuti je karton dobio i - Žuta! Deseti je ovo žuti karton na utakmici